Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kayseri Kınaş Yapı’nın Kocasinan Bulvarı üzerinde hayata geçirdiği Kasr-ı Kınaş 8 projesi birleşik 3 blokta 140 daireden meydana geliyor

| Proje | 24 Temmuz 2019

Kayseri Kınaş Yapı'nın Kocasinan Bulvarı üzerinde hayata geçirdiği Kasr-ı Kınaş 8 projesi birleşik 3 blokta 140 daireden meydana geliyor

Kayseri Kınaş Yapı’nın Kocasinan Bulvarı üzerinde hayata geçirdiği Kasr-ı Kınaş 8 projesi birleşik 3 blokta 140 daireden meydana geliyor. Projedeki tüm daireler 4 oda 1 salon tipinde ve 195 metrekare büyüklüğünde. Bloklar 12 katlı olarak tasarlandı. Projede açık otopark alanları, süs havuzu, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası bulunuyor.

23.11.2015 Kasr-ı Kınaş 8 Fiyat Listesi
Daire Tipi Fiyat Aralığı
4+1 420.000 – 430.000 TL
Ödeme Seçenekleri
Kasr-ı Kınaş 8 projesinde daireler banka kredisine uygun durumda. Ayrıca firma bünyesinde 33 aya kadar vade yapılabiliyor.

Editörün Yorumu
Kınaş’tan 8’inci Kasr-ı projesi

Kınaş Yapı’nın lüks ve konfor anlamına gelen “Kasr-ı” serisinin son üyesi Kasr-ı Kınaş 8 projesi Pervane bölgesinde inşa ediliyor. Tamamı 4 oda 1 salon dairelerden oluşan projede her katta 3 daire yer alıyor. Kasr-ı Kınaş 8 projesinde kaskat sistemiyle yüzde 40 oranında enerji tasarrufu sağlanacak. Proje, Novotel, İbis Otel ve Kadir Has Kongre Merkezi’ne komşu konumda yükseliyor.

Kaskat sistemi nedir? Yoğuşmalı kazanlarda kullanılan malzeme diğer kazanlarda kullanılandan daha farklıdır. Bu özel malzemelerin maliyetleri daha yüksek olduğu için kazanın boyutu büyüdükçe fiyatı da artar. Kaskat sistemi, büyük kazanların getireceği yüksek maliyeti ortadan kaldırır. Kaskat sistemi, tesisatınızın ihtiyacına göre birden fazla cihazdan oluşur. Yan yana çalışan cihazlar modülasyonlu olarak çalışır. Böylece boşa giden enerjiyi önlemiş olur.

En düşük-en yüksek konut fiyatı: 420 bin TL-430 bin TL

Proje Özellikleri
Site Özellikleri
Standart Özellik Çocuk oyun alanları
Lüks Özellik Fitness merkezi
Lüks Özellik Basketbol sahası
Standart Özellik Kamelya
Standart Özellik Açık otopark
Standart Özellik Süs havuzu
Bina Özellikleri
Standart Özellik Jeneratör
Standart Özellik Asansör
Konut Özellikleri
Lüks Özellik Ebeveyn banyosu
Lüks Özellik Ebeveyn giyinme odası
Standart Özellik Balkon
İnşaat Teknikleri
Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış
Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış
Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun
Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun

Bir önceki yazımız olan Kayserinin Yükselen Yıldızı ARS İnşaat imzası taşıyan Pera Talas projesi 5 bin 400 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

558 total views, 2 today

  

Leave a Reply